Juvale 12-Pack Arany Győztes Érmet Minden Korosztály számára, Részvételi Díjat az Amerikai Zászlót, 15.5-Es Piros, Fehér, Kék Szalag, a Sport,
Megújítva

HUF 1529.10

Rendelhető

Kitüntetések, Díjak a Gyerekek : Ez a sor arany érmet ideális tanárok, edzők, hogy ismeri fel a diákok, sport versenyeken, beleértve a foci, a pálya, kosárlabda, tudományos teljesítményekAzt állítják, A Győzelem : Használd a díjat, érmet, sport versenyeken, megmérettetéseken, helyesírási méhek, tehetségét mutatja, váltó versenyek, élelmiszer-versenyek; a aranyérmet a végső győzelem jelképe.Könnyen Testre : Add meg a 2-es átmérőjű címke hátoldalát a kosárlabda érmet DIY testreszabás, egyszerűen csak írni a neveket, illetve különleges üzenetek, vagy használjon egy arany jelölő utánozni gravírozás.Kitűnjön A Tömegből : A fényes-díj kitüntetést a nyakán szalag készült cink ötvözet fém, tartósabb, mint a hagyományos műanyag, egy Amerikai zászlót, a "Győztes" domborított a központban.Szemet Gyönyörködtető Díj : Minden 1 helyen érmet intézkedések 2,75 cm átmérőjű, piros, fehér, kék nyakán szalag hurok, hogy az intézkedések 15 cm hosszú; teljes lezáratlan hossza 30 cm.Kitüntetések, Díjak a Gyerekek : Ez a sor arany érmet ideális tanárok, edzők, hogy ismeri fel a diákok, sport versenyeken, beleértve a foci, a pálya, kosárlabda, tudományos teljesítmények.Azt állítják, A Győzelem : Használd a díjat, érmet, sport versenyeken, megmérettetéseken, helyesírási méhek, tehetségét mutatja, váltó versenyek, élelmiszer-versenyek; a aranyérmet a végső győzelem jelképe.Könnyen Testre : Add meg a 2-es átmérőjű címke hátoldalát a kosárlabda érmet DIY testreszabás, egyszerűen csak írni a neveket, illetve különleges üzenetek, vagy használjon egy arany jelölő utánozni gravírozás.Kitűnjön A Tömegből : A fényes-díj kitüntetést a nyakán szalag készült cink ötvözet fém, tartósabb, mint a hagyományos műanyag, egy Amerikai zászlót, a "Győztes" domborított a központban.Szemet Gyönyörködtető Díj : Minden 1 helyen érmet intézkedések 2,75 cm átmérőjű, piros, fehér, kék nyakán szalag hurok, hogy az intézkedések 15 cm hosszú; teljes lezáratlan hossza 30 cm.Jutalom a győztesek semmilyen verseny, vagy rendezvény a részvétel érmet felnőttek számára, illetve a gyerekek!Ezt az érmet a tökéletes módja annak, hogy megemlékezzenek egy győzelem, majd adjon meg egy örök emlék.